המלצות צ'אנס חינם

היי, שחקני צ'אנס! האם אתם חשים ספק לגבי הסיכויים לזכות? ובכן, הגיע הזמן לנער את המחשבות השליליות האלה ולהאמין בעצמכם! יש לכם את אותו סיכוי לבחור את הקלפים הנכונים כמו כל אחד אחר. הרי מישהו צריך לנצח, וזה יכול להיות אתם.

אולי אתם חשים חוסר בטחון לגבי ההימור שלכם ומחפשים המלצות מושכלות. אז קודם כל בואו נשים את זה על השולחן: מאמרים אקדמיים על הימורים מראים פה אחד כי אין באמת שיטה בדוקה לחזות מה יקרה. וזה בגלל שביצועים וסטטיסטיקות ממשחקים קודמים לא מנבאים בשום צורה מה יקרה בעתיד (אגב, גם בבורסה הם לא, סתם שתדעו). מפעל הפיס לא פראייר, ואם הייתה שיטה אמיתית לניבוי תוצאות המשחק הוא פשוט לא היה מתקיים.

 

המלצות למספרים בצ'אנס

עם זאת, כמו שאומר השיר "יש דברים נסתרים", ולא כל דבר המדע מצליח להסביר. למשל אין הסבר מדעי לכך שמסתובבים בינינו אנשים שמשוכנעים שיש להם יכולת להמליץ על מספרים טובים לצ'אנס. חלקם לוקחים על זה כסף (כנראה בשביל לממן את המשחקים שלהם, מה שמעורר חשד קל) וחלקם עושים זאת מטוב ליבם (מה שדווקא מרמז על כך שהם מצליחים יותר? אולי ואולי לא).

 

על מה המלצות למספרים מתבססות?

למרות כל מה שיגידו לכם, ההמלצות והשיטות מתבססות על שילוב של אינטואיציה, והסתמכות על תתוצאות של הגרלות קודמות. כל אלה נקראים במחקר "כשלים", משום שהאמונה שאפשר לדעת מה ייצא בעתיד לפי מה שיצא בעבר היא כשל.

אבל היי, אם פול התמנון יכול היה לנבא מי ינצח במונדיאל – למה שרפי (שם בדוי) הבן אדם לא יוכל לנבא תוצאות הגרלה? חוץ מזה כמו שאמרנו יש אנשים שמאמינים בדברים שלמדע אין יד ורגל בהם. אז אם בכל זאת אתם מחפשים המלצות לצ'אנס, ובחינם כמובן, ככה תמצאו אותן:

איפה להשיג המלצות צ'אנס בחינם

יש כמה אתרי המלצות לצ'אנס שיש להם מסלול חינמי ומסלול פרימיום בתשלום, לדוגמא "מלך הצ'אנס" – אתר פרטי של מהמר ותיק מזה 10 שנים.

יש אתרים שמאפשרים לשלוח טופס ישירות דרך האתר עם ההימור המומלץ כמו "לוטוקליק", אנחנו לא יודעים אם הם אמינים כי לא ניסינו. הם לא גובים תשלום עבור ההמלצה אבל אולי יש עמלה על השליחה של הטופס.

יש קבוצות פייסבוק עם המלצות חינם כמו "המצליף /המלצות צ׳אנס", שהיא קבוצה סגורה שצריך לבקש להצטרף אליה, וגם "המלצות צ'אנס" שהיתרון שלה היא שזו קבוצה פתוחה ככה שאתם יכולים לראות את התוכן בלי להצטרף אם מעוניינים לשמור על דיסקרטיות.

באינסטגרם תוכלו למצוא את היוזר "צאנס המלצות ושיטות" שטוען שיש לו שיטה להמלצות על פי בינה מלאכותית. נכון שזה האופנה כרגע אבל בכלל לא בטוח שזה טוב. על אחריותכם מה שנקרא.

 

ההמלצה החמה והחינמית שלנו לצ'אנס

ההמלצה שלנו באה מכל הלב ♥️ ומבוססת על סטטיסטיקה מוצקה: כיוון שאי אפשר באמת לנבא מספרים, התמקדו בריגוש של המשחק. חישבו על ההתרגשות שבבדיקת המספרים שלכם ועל החיפזון בציפייה כאשר המספרים הזוכים נמשכים. זכרו, צ'אנס הוא לא רק על זכייה בפרס, אלא גם על ההתרגשות והכיף של לשחק את המשחק. אל תרגישו אשמה או בושה אם נכשלתם, ואל תייחסו לעצמכם כוחות על אם ניצחתם. שמרו על רוח טובה ופשוט תהנו מהמשחק!

 

תספרו לחברים:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך

מה היית רוצה לקבל בחינם?

שתף/י אותנו ברצונות שלך, ונעשה מאמץ למצוא עבורך דרכים להשיג את מה שאת/ה רוצה בחינם!