כל הדרכים להשיג תמי 4 למסירה בחינם – ללא תשלום

תמי 4 אחד מברי המים הנפוצים ביותר בישראל כיום וניתן למצוא אותו בלא מעט בתים ומשרדים. ברי המים של תמי 4 פופולריים במיוחד, בין היתר בגלל גודלם הקומפקטי והחברה מציעה מספר דגמים של ברי מים שונים. המחירים משתנים מעת לעת בהתאם לסוג המכשיר ולגילו. במאמר זה נעסוק בכל הדרכים לקבל מכשיר חדש או משומש ללא תשלום מהחברה המשווקת או ממקומות אחרים.

דמי שירות חודשיים

במסלולים השונים ההצטרפות היא למעשה הרכישה בפועל של הבר מים גם אם הבר ניתן בחינם בעת ההתקנה. התשלום החודשי מאפשר לכם לקבל חינם את ההובלה וההתקנה שמבוצעת על יד טכנאי מקצועי. דמי השירות כוללים קבלת תעודת אחריות למכשיר תמי 4 שאתם משלמים עבורו. כאשר יש תקלות בבר המים האחריות היא לשירות תיקונים עד הבית ללא תוספת תשלום.

קאשבק‫ מועדון שופרסל‬

ברכישת תמי 4 ניתן להוזיל את המחיר עוד יותר על הטבת מועדון הלקוחות של שופרסל. לא מדובר על מכשיר חינם לגמרי אלא על קבלת 150₪ קאשבק (החזר) בתוך 24 שעות. הקאשבק ניתן בעת רכישה של בר מים חדש ושדרוג בר קיים והחלפתו בדגם חדש יותר אינו מזכה בקאשבק. הטבת הקאשבק ניתנת על ידי אתר שופרסל-קאשבק ולא על ידי חברת שטראוס מים.

מועדון הוט

הנחת מועדון על רכישת תמי 4 ניתן לקבל גם באמצעות מועדון הצרכנות הוט. ההנחה היא של 5% מעלות העסקה למי שמשלם באמצעות כרטיס ישראכרט –הוט או אמקס-הוט. ההנחה ניתנת במעמד החיוב ורק על רכישת בר המים ולא לשדרוג מכשיר קיים. על מנת לממש את ההטבה, צריך להזדהות כחבר מועדון הוט בעת ההזמנה.

תמי 4 באתר אגורה

אם אתם מחפשים תמי 4 למסירה בחינם באמת ולא באופן המגולם בדמי השירות אתם יכולים להיכנס לאתר אגורה ולפרסם מודעה. ניתן במקרים רבים כבר למצוא מודעות תמי 4 למסירה בחינם באתר וכך לקבל מכשיר משומש בחינם לגמרי. גם בקבוצות פייסבוק אזוריות רבות ניתן לראות תמי 4 למסירה חינם או במחיר סמלי.

הנחות ויד שנייה

לסיכום הנושא, במאמר סקרנו את המחירים הנוחים של תמי 4 ואת האופן שבו ניתן לקבל את הבר חינם ולפרוס את התשלומים על השירות באופן חודשי. ציינו את ההנחות שניתן להשיג דרך מועדוני הצרכנות וכיצד באמצעות חיפוש ברשת ניתן לקבל בר משומש בחינם לגמרי.

תספרו לחברים:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך

מה היית רוצה לקבל בחינם?

שתף/י אותנו ברצונות שלך, ונעשה מאמץ למצוא עבורך דרכים להשיג את מה שאת/ה רוצה בחינם!