תוכי קוקטייל למסירה בחינם – כל הדרכים להשיג תוכי קוקטייל בחינם

תוכי קוקטייל, או בשמו המדעי "נימפית מצויצת" הוא סוג של תוכי שמגיע אלינו מאוסטרליה, שהיא בית הגידול הטבעי שלו. אנשים אוהבים לגדל תוכי קוקטייל מכמה סיבות. קודם כל, תוכי קוקטייל הם יפים מאוד וחמודים, וכיף לגדל אותם. דבר שני ולא פחות חשוב – תוכי קוקטייל נחשב לחיית מחמד קלה לגידול, אשר לא דורשת השקעה רבה או מסובכת. דבר שלישי – הציוצים שלהם נעימים ויכולים להישמע ממש כמו מוסיקה. שלוש התכונות האלה יחד הופכות את התוכי קוקטייל לתוכי מבוקש מאוד לגידול. עם זאת, מחירם של תוכי קוקטייל למכירה עשוי לנוע בין 150 ש"ח ל-700 ש"ח ואף יותר, ולכן ישראלים רבים שמעוניינים לגדל תוכי קוקטייל מעדיפים לאמץ תוכי קוקטייל למסירה בחינם. אז איך אפשר להשיג תוכי קוקטייל למסירה בחינם?

 

אתרי אינטרנט המציעים תוכי קוקטייל למסירה חינם

ישנם אתרים שמאפשרים לגולשים להציע תוכי קוקטייל למסירה בחינם. בין האתרים האלה ניתן למנות את האתרים הבאים:

  • אתר הומלס, שכולל בדרך כלל מודעות לגבי אימוץ תוכי קוקטייל בחינם בקישור הזה.
  • המדור החינמי של אתר יד2, שגם הוא מכיל בדרך כלל מודעות לגבי מסירה של תוכי קוקטייל, בקישור הזה.
  • אתר ad המתמחה באימוץ בעלי חיים, ובדרך כלל כולל גם מודעות למסירת תוכי קוקטייל, בקישור הזה.

 

קבוצות פייסבוק

בפייסבוק ישנן מספר קבוצות שאפשר למצוא בהן תוכי קוקטייל למסירה בחינם. אפשר לחלק את הקבוצות האלה לשתי קבוצות. סוג ראשון של קבוצות הוא קבוצות שמתמחות בתוכים. בין הקבוצות האלה אפשר למנות את הקבוצות "אוהבי תוכים ובעלי כנף" שכוללת כיום מעל 26,000 חברים, והיא פעילה מאוד, ואת הקבוצה "עולם של תוכים", שיש בה כ-13,000 חברים וגם היא מאוד פעילה. שתי הקבוצות האלה עוסקות בתוכים ובגידול תוכים, ובין היתר גם בנושא של אימוץ ומסירה ללא תשלום. בקבוצות האלה תוכלו גם למצוא תוכים למסירה, וגם לאחר שכבר תקבלו את התוכי, תוכלו להיעזר בקבוצות האלה בכל הנוגע לגידול התוכי.

סוג שני של קבוצות פייסבוק הוא קבוצות שמתמקדות בחיות למסירה. הקבוצות הללו לא ספציפיות לתוכי קוקטייל אבל אפשר למצוא בהן בין היתר תוכי קוקטייל. בקבוצות כמו "פשפשוק חיות מחמד" שיש בה מעל 44 אלף חברים, או "חיות למסירה" עם מעל 17 אלף חברים – תוכלו לאתר תוכי קוקטייל למסירה ללא תשלום.

איך משתמשים בקבוצות הפייסבוק? כדי להשיג תוכי קוקטייל למסירה חינם בקלות מומלץ לפעול בשתי דרכים משלימות. ראשית, כדאי לחפש בקבוצה האם כבר מוצעים בה תוכים קוקטייל למסירה. פשוט היכנסו לקבוצה ובכפתור החיפוש בקבוצה חפשו תוכי קוקטייל. ייתכן שתמצאו הודעות עדכניות. הדרך השנייה היא לפרסם פוסט בקבוצה שאתם מחפשים תוכי קוקטייל לאימוץ. גם אם אנשים לא פרסמו תוכי קוקטייל למסירה, לרוב אנשים ישמחו לעזור לכם לאתר תוכי קוקטייל למסירה בחינם באיזור שיהיה לכם נוח לאסוף אותו. אז אל תתביישו, פשוט פרסמו פוסט ותראו שאנשים נחמדים ורוצים לעזור 🙂

 

מקווים שתהנו מהתוכי קוקטייל שלכם ?

תספרו לחברים:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך

מה היית רוצה לקבל בחינם?

שתף/י אותנו ברצונות שלך, ונעשה מאמץ למצוא עבורך דרכים להשיג את מה שאת/ה רוצה בחינם!