פונטים יפים בחינם – פונטים בעברית להורדה בחינם

יש בעברית המון המון פונטים יפים ומהממים לשימושים שונים, ומה שמשמח במיוחד זה שיש מבחר עצום של פונטים יפים בחינם! כאן תוכלו למצוא אוסף ענק של פונטים יפים בעברית להורדה חינם.

חשוב לשים לב שלפונטים חינמיים יש הגדרות שונות בהרשאות שימוש אז כדאי לבדוק ברשיון השימוש של הפונט שהשימוש שאתם מתכוונים לעשות בו מותר. לכן, דבר ראשון אנחנו מביאים לכם אסופת פונטים לשימוש מסחרי חינם:

פונטים לשימוש מסחרי חינם

כאן תוכלו למצתוא פונטים מכובדים ורשמיים לצד פונטים היתוליים ונוסטלגיים – וגם כמה פונטים יפים במיוחד של כתב יד.

הפונטים החינמיים של גוגל

וודאי ידוע לכם שלגוגל יש פונטיים חינמיים בעברית, הם פופולריים ונפוצים מאוד גם בגלל זמינותם אבל גם בגלל יופיים וקריאותם הרבה. יש להם 47 סוגי פונטים חינמיים בעברית. ביניהם יש שלושה פונטים מהפונטיה של בן (שלצערנו כבר לא מציעה פונטים חינמיים כשלעצמה).

הפונטים החינמיים של פונטייפ

לחברת פונטייפ יש המון פונטים יפים ומוכרים שאולי לא ידעתם שהם שלהם. באתר שלהם אין אפשרות לסנן את הפונטים לפי חינם/בתשלום, אבל ברשימת הפונטים מסומן איזה פונט הוא חינמי – פשוט חפשו את הכיתוב האדום "פונט חינמי".

פונטים חינמיים בעברית תואמי לינוקס

אם אתם משתמשי לינוקס יכול להיות שמציאת פונטים חינמיים בעברית עלולה להיות מאתגרת. הפונטים שכאן מתאימים גם ללינוקס (אבל כמובן לא רק), והם יפים וחגיגיים!

פונטים חינמיים בעברית מבית א'א'

א-א-א היא חברת פונטים מוכרת שפונט הדגל שלה הוא "אלף", יש לה עוד פונטים רבים ומרהיבים חינם, שתוכלו למצוא כאן:

פונטים של פונטימונים חינם

פונטימונים הוא פרוייקט של א-א-א שנותן במה למעצבים צעירים ומוכשרים, ומציע פונטים קלילים, רעננים וחינמיים לשימוש מסחרי.

בחירת פונט מתאים היא עניין חיוני בעיצוב פרסומים ומודעות, אבל גם בעיצוב מסמכים. המגוון העצום של פונטים חינמיים בעברית יאפשר לעיצובים שלכם להיות אסתטיים, רציניים, בולטים ויחודיים, צריך רק לוודא מה השימוש המותר ברשיון שנמצא בדרך כלל בקובץ ההורדה – ויאללה 🙂

תספרו לחברים:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך