כתיבת מאמרים בחינם

היום עקב מהפכת הבינה המלאכותית, כתיבת מאמרים בחינם היא לא חלום רחוק. זה קורה ממש עכשיו, כשיותר ויותר אנשים משתמשים בכלים כמו chatGPT ואחרים בשביל לחבר עבורם טקסטים לשימושים שונים במקום לשלם לכותבים. אם מדובר במאמרי קידום אתרים, מאמרי תוכן, מאמרים מעניינים עבור פוסטים לרשת החברתית ואפילו עבודות ללימודים – כלי AI לכתיבה עושים הכל ומשתפרים בזה מרגע לרגע. אנחנו כאן בשביל להסביר לכם על:

 

האם תוכנות כתיבת מאמרים מבוססות AI עובדות גם בעברית?

צ'אט GPT הוא הידוע והנפוץ מכולם בשל היותו חינמי ומוצלח מאד בכתיבה באנגלית. אבל כמו שאולי יצא לכם לראות, הוא צריך עוד כמה חודשים באולפן בשביל לתקשר בעברית ראויה… למרבה המזל יש כמה תוכנות כתיבה חינמיות עם עברית מצויינת, אחת מהן היא Rytr. ריטר היא תוכנה שיש לה מסלול חינמי שלא מוגבל בזמן אבל כן מוגבל בשימוש חודשי. כל חודש אפשר לחולל 10,000 תווים חינם. שימו לב שמדובר בתווים, כלומר זה מאפשר כתיבה של משהו כמו 1300 מילה חינם בחודש, פחות או יותר. בשביל יותר אפשר להצטרף למסלול בתשלום חודשי לא יקר.

 

מה היתרונות הגדולים של Rytr לכתיבת מאמרים חינם בעברית?

לריטר יש כמה יתרונות בולטים:

 •  אפשר לבחור את ה"טון" של הטקסט – רשמי, משכנע, אסרטיבי, מחמיא, הומוריסטי, חומל, ועוד.
 •  אפשר לבחור את הייעוד של המאמר כדי שהתוכנה תדע למה לכוון
 •  אפשר להגדיר לתוכנה לחולל יותר מווריאציה אחת כך שניתן לבחור מביניהן
 •  בנוסף לנושא הכללי, אפשר להכניס מילות מפתח שיופיעו בטקסט
 •  אפשר לשחק עם רמת היצירתיות של הטקסט כדי להתבלט מעל היתר
 • בשביל לא לבזבז תווים על משהו לא מתאים, ריטר מפיקה טקסט תמציתי ואפשר להורות לה להתמקד על ביטוי או משפט ולבקש ממנה להרחיב אותו לפסקה.

 

כתיבת מאמרים חינם ב-Rytr – מדריך מלא

נכנסים לאתר דרך הלינק הזה: ריטר Rytr, ובמסך הבית לוחצים על Start Ryting (הכפתור הכתום)

1כתיבת מאמרים חינם עם ריטר כניסה לאתר

 

כעת בשביל להתחבר יש לכם אפשרות להשתמש בחשבון גוגל, פייסבוק או לינקדאין, או להרשם ידנית עם כתובת המייל שלכם, (זו האופציה האחרונה). בחרו באפשרות המתאימה והתחברו לאתר.

2כתיבת מאמרים חינם עם ריטר התחברות לאתר

 

התחברתם? עכשיו תגיעו למסך הזה.
בהתחברות הראשונה שלכם יצוץ וידאו הדרכה על שימוש בתוכנה, הוא די שימושי אבל הוא באנגלית וקצת חופר (ואיך לא – בהקלטת קול של בינה מלאכותית)

3כתיבת מאמרים חינם מסך עבודה ריטר

 

עכשיו נגדיר את המאפיינים של הטקסט שאנחנו רוצים לכתוב: השפה – עברית, הטון – לצורך העניין נשאיר על convincing (משכנע), ונפתח את תפריט ה- Use Case (סוג השימוש)

4כתיבת מאמרים חינם הגדרות שפה וטון

 

ה-Use Case הוא חשוב כיוון שהוא מכתיב את אופי הטקסט. אם אנחנו רוצים לכתוב מאמר תוכן לקידום אלו הן האופציות המומלצות :

 • blog section writing (קטעי בלוג) מאפשר הכנסת מילות מפתח, טוב ל-SEO
 • landing page & website copy (דף נחיתה וקופי לאתרים) מאפשר שליטה והכוונה של התוכן והפיצ'רים שהטקסט ידבר עליהם

5כתיבת מאמרים חינם הגדרות מקרה שימוש

 

לצורך הדוגמא נבחר באפשרות של קטע בלוג, ונכתוב על עיצוב לוגו בחינם. נכתוב את הנושא בחלונית section topic, ונוסיף מילות מפתח בחלונית Section keywords.

ב- Number of variants (מספר גרסאות) נשאיר 1 variant (גרסה אחת); וב- Creativity level (מידת יצירתיות) נשאיר optimal (אופטימלית) זאת אומרת שהתוכנה תתאים את מידת היצירתיות להקשר מבלי לפגוע בתוצר.

כעת נחלץ על הכפתור הכתום Ryte for me

6כתיבת מאמרים חינם הגדרות נושא, מילות מפתח, גרסאות ורמת יצירתיות

 

והנה לפניכם התוצאה:

7כתיבת מאמרים חינם עם ריטר מאמר על עיצוב לוגו חינם

 

הנה הטקסט שיצא לנו, שיהיה לכם נוח לקרוא:

עיצוב לוגו הוא חלק מהותי בכל עסק, וחשוב לוודא שהלוגו שלכם נראה מקצועי ומעביר את המסר הנכון. למרבה הצער, שכירת מעצב לוגו מקצועי יכולה להיות יקרה. למרבה המזל, קיימות כעת אפשרויות חינמיות רבות שיעזרו לך ליצור לוגו נהדר מבלי לשבור את הכסף.

בעזרת כלים חינמיים לעיצוב לוגו, תוכלו ליצור לוגו ייחודי ואטרקטיבי במהירות ובקלות. אתה לא צריך שום מיומנויות או ידע מיוחדים – פשוט בחר מתוך מבחר תבניות או התחל מאפס עם הרעיונות שלך. אתה יכול גם להתאים אישית את העיצוב שלך עם צבעים, גופנים, צורות ועוד – הכל בחינם! בין אם אתה פותח עסק חדש או סתם רוצה לתת למותג הקיים שלך שדרוג, עיצוב לוגו בחינם הוא הדרך ללכת.

כאן יש לנו הזדמנות להדגים את כלי הניסוח מחדש, נעשה את זה על המשפט עם הביטוי "לשבור את הכסף" שכידוע לא קיים בעברית. נסמן עם העכבר את המשפט ונלחץ rephrase (ניסוח מחדש), הנה כך:

8כתיבת מאמרים חינם עם ריטר הדגשת כלי ניסוח מחדש

וזו התוצאה (הוספנו סימון לטקסט ששונה):

9כתיבת מאמרים חינם עם ריטר תוצאת ניסוח מחדש

והנה הטקסט החדש (השינוי מודגש):

עיצוב לוגו הוא חלק מהותי בכל עסק, וחשוב לוודא שהלוגו שלכם נראה מקצועי ומעביר את המסר הנכון. למרבה הצער, שכירת מעצב לוגו מקצועי יכולה להיות יקרה. למרבה המזל, עיצוב לוגו בתקציב קל עכשיו עם אפשרויות חינמיות מרובות זמינות. תוכלו לבחור מתוך מגוון עיצובים מעולים וליצור משהו מדהים מבלי לשבור את הכיס..

אמנם זה עדיין לא מושלם מבחינת הביטוי, אבל בהחלט אפשר לראות שיש לו יכולות שונות ומגוונות בניסוח.

אם נרצה להרחיב עוד את הטקסט, נוכל לסמן את המשפט שעליו נרצה הרחבה, ולבחור paragraph (פסקה) על מנת לחולל פסקה נוספת בנושא הנבחר:

10כתיבת מאמרים חינם עם ריטר הדגשת כלי פסקה

 

והנה התוצאה (הוספנו סימון לתוספת):

11כתיבת מאמרים חינם עם ריטר תוצאת הוספת פסקה

והנה הטקסט החדש (התוספת מודגשת):

עיצוב לוגו הוא חלק מהותי בכל עסק, וחשוב לוודא שהלוגו שלכם נראה מקצועי ומעביר את המסר הנכון.

לוגו הוא חלק חיוני מזהות של כל מותג. ככזה, יש לעצב אותו בזהירות ובמקצועיות, ולהעביר את המסר הנכון לקהל היעד שלך. זה צריך להיות פשוט אך בלתי נשכח, להעביר את הערכים והאישיות של המותג שלך מבלי להיות מסובך או עמוס מדי. עם לוגו מעוצב, תוכלו להבטיח שהמותג שלכם יבלוט מהקהל וייזכר.

למרבה הצער, שכירת מעצב לוגו מקצועי יכולה להיות יקרה. למרבה המזל, עיצוב לוגו בתקציב קל עכשיו עם אפשרויות חינמיות מרובות זמינות. תוכלו לבחור מתוך מגוון עיצובים מעולים וליצור משהו מדהים מבלי לשבור את הכיס..

בעזרת כלים חינמיים לעיצוב לוגו, תוכלו ליצור לוגו ייחודי ואטרקטיבי במהירות ובקלות. אתה לא צריך שום מיומנויות או ידע מיוחדים – פשוט בחר מתוך מבחר תבניות או התחל מאפס עם הרעיונות שלך. אתה יכול גם להתאים אישית את העיצוב שלך עם צבעים, גופנים, צורות ועוד – הכל בחינם! בין אם אתה פותח עסק חדש או סתם רוצה לתת למותג הקיים שלך שדרוג, עיצוב לוגו בחינם הוא הדרך ללכת.

 

אפשר להמשיך להרחיב משפטים לפסקאות ולהוסיף חלקים חדשים למאמר על ידי כתיבת נושאים חדשים בחלונית section topic, עד שמגיעים למאמר בהיקף הרצוי. כמו שאתם רואים הכתיבה של ריטר בעברית הרבה יותר חלקה וזורמת מזו של GPT, ועם זאת עדיין כדאי לעשות לה עריכה לשונית לפני הפרסום או ההגשה.

 

יש לכם שאלות לגבי כתיבת מאמרים חינם? מוזמנים לפנות אלינו:

  תספרו לחברים:
  שיתוף ב facebook
  שיתוף ב twitter
  שיתוף ב linkedin
  שיתוף ב whatsapp
  שיתוף ב email
  שיתוף ב telegram

  פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך

  מה היית רוצה לקבל בחינם?

  שתף/י אותנו ברצונות שלך, ונעשה מאמץ למצוא עבורך דרכים להשיג את מה שאת/ה רוצה בחינם!