כלב פומרניאן למסירה בחינם – כל הדרכים להשיג כלב פומרניאן חינם

כלבי פומרניאן (נקראים גם כלבי פומרניין או כלב פומרני) הם כלבים חמודים, יפים ונוחים לגידול. שמם "פומרניאן" ניתן להם על שם איזור פומרניה באירופה, איזור שנמצא בגרמניה ובפולין. הגזע הפומרני הוא למעשה תת גזע של גזע השפיץ. כלבי פומרניאן פופולאריים מאוד כחיות מחמד לא רק מכיוון שהם יפים ונוחים לגידול, אלא גם מכיוון שבמאה ה-17 המלכה ויקטוריה גידלה כלב מסוג פומרניאן. מאז הוא הפך לכלב מבוקש מאוד לגידול ופופולארי בקרב חובבי כלבים.

כיוון שמדובר בסוג מבוקש של כלבים – לא תמיד קל להשיג פומרניאן למסירה בחינם. במדריך זה נראה לכם מספר דרכים שלפחות באחת מהן אנו מקווים שתצליחו למצוא גורי פומרניאן לאימוץ או כלב פומרניאן לאימוץ בחינם ותוכלו לאמץ גור או כלב פומרניאן משלכם. אם לא מצאתם באחת הדרכים המוצעות כאן אל תתייאשו ועברו לדרך הבאה. כלבי פומרניאן הם די מבוקשים ולכן יכול להיות שבחלק מהמקומות תגלו שהפומרניאנים שהוצעו כבר אומצו, פשוט המשיכו לדרך הבאה.

 

אתר יד4

אתר יד4 הוא אתר המתמחה במסירת בעלי חיים לאימוץ. אחד היתרונות של אתר יד4 הוא שהוא מאפשר לחפש לפי גזע. לחיפוש כלב פומרניאן לאימוץ באתר יד4 היכנסו לאתר yad4.co.il, ותראו כלבי פומרניאן לאימוץ, מהם תוכלו לבחור אחד ולאמץ אותו בחינם. עם זאת, ייתכן שתגלו שכל כלבי הפומרניאן שהוצעו באתר כבר אומצו. אם זה כך, עברו לדרך הבאה.

 

אתר אד

באתר אד גם מתפרסמות מודעות למסירה לאימוץ של כלבי פומרניאן וגורי פומרניאן. הבעיה באתר הזה שלצד המודעות למסירת כלבי פומרניאן בחינם, מופיעות הרבה מודעות למכירה של כלבי פומרניאן בתשלום. לכן, אם אתם נכנסים לאתר ורואים מלא מודעות למכירה של כלבי פומרניאן בתשלום אל תחשבו שהגעתם למקום הלא נכון, בין המודעות למכירה בתשלום מופיעות גם כמה מודעות למסירה בחינם. פשוט חפשו היטב בין המודעות. לדף המתאים באתר אד לחצו כאן.

לפעמים גם באתר אד נגמרו כבר כל כלבי הפומרניאן למסירה. אם זה המצב, עברו לשיטה הבאה.

 

קבוצות פייסבוק שעוסקות בכלבי פומרניאן

בפייסבוק ישנן קבוצות רבות שעוסקות בכלבי פומרניאן, למשל "פומרניין / פומרניאן – הקבוצה הפרטית שלי" עם 15 אלף חברים, "פומרניאן ישראל המקורי" עם מעל 8,000 חברים, "פומרניין/פומרניאן בעלי הפומרניין בישראל" עם כמעט עשרת-אלפים חברים, ועוד קבוצות רבות. בין כל בעלי הפומרניאנים, חלק מעוניינים למסור כלבי פומרניאן או גורי פומרניאן. כל שעליכם לעשות הוא להצטרף לקבוצות הללו ולשאול אם מישהו מעוניין למסור כלב פומרניאן. לרשימת קבוצות נוספות שעוסקות בכלבי פומרניאן לחצו כאן.

טיפ לגבי קבוצות פייסבוק שעוסקות בכלבי פומרניאן: אל תטרחו לבדוק בקבוצות שעוסקות בכלבים גזעיים עם תעודות, בהן אין סיכוי למצוא פומרניאן למסירה בחינם. התמקדו בקבוצות שעוסקות בפומרניאן באופן כללי.

 

קבוצות פייסבוק שעוסקות במסירת כלבים לאימוץ

בפייסבוק ישנן קבוצות רבות שעוסקות במסירת כלבים לאימוץ בחינם. בקבוצות אלה בדרך כלל מתפרסמות הודעות גם לגבי כלבים מסוג פומרניאן. קבוצות כגון "כלבים למסירה" עם שבעים ושמונה אלף חברים, "כלבים מחפשים בית" עם 14,000 חברים, "כלבים למסירה בלבד ?!" גם עם 78,000 חברים, "כלבים לאימוץ ומסירה בישראל" עם מעל 26,000 חברים – מכילות אנשים שמעוניינים למסור פורמניאן לאימוץ – או לפחות אנשים שמכירים אנשים כאלה, וישמחו לעזור. ניתן לחפש בקבוצות האם ישנן מודעות רלוונטיות עדכניות, ואם לא – פשוט לשאול בקבוצה ולבקש פורמניאן לאימוץ.

 

מקווים שעם כל המידע הזה כבר מצאתם את הפורמניאן החמוד שלכם ❤️

תספרו לחברים:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך

מה היית רוצה לקבל בחינם?

שתף/י אותנו ברצונות שלך, ונעשה מאמץ למצוא עבורך דרכים להשיג את מה שאת/ה רוצה בחינם!