חשבונית ירוקה חינם – חשבוניות דיגיטליות באינטרנט בחינם

רובם הגדול של בעלי העסקים והפרילנסרים זנחו את פנקס החשבוניות והקבלות הידני, ועברו לתוכנת חשבוניות דיגיטליות, המספקות חשבוניות שניתן לשלוח ישירות ללקוח במייל או בוואטסאפ, והן הושאות אימות דיגיטלי ונשמרות על הענן או בתיקייה על המחשב.חשבונית ירוקה היא החברה הוותיקה בתחום בארץ והפכה לשם נרדף לחשבוניות דיגיטליות. יש לה פיצ'רים רבים אך היא בין האפשרויות היקרות יותר.

עצמאיים בתחילת דרכים חוששים לעתים מההוצאה הכרוכה בחשבוניות דיגיטליות, אבל עבור עסקים בהיקף פעילו קטן המסלולים בדרך כלל בעלות נמוכה או ללא עלות, ובמקרה שהעבודה היא עם לקוחות מרחוק – היא לגמרי שווה את החסכון בטרחה של שליחת קבלות נייר בדואר.

מעבר לכך, חברות רבות מציעות היום הזדמנות להתנסות חינם במערכות ומאפשרת להוציא חשבוניות וקבלות במסגרת תוכניות מנויים שונות ללא עלות.  אז אילו שירותים קיימים היום בישראל בתחום החשבונית הירוקה ומה הם מציעים למי שרק רוצה להתנסות בתוכנת חשבוניות דיגיטליות בחינם כדי לבדוק אם זה מתאים לו?

 

תוכנות חשבוניות דיגיטליות המציעות תקופת התנסות חינם ללא התחייבות

EZcount

מערכת הפקת חשבוניות, מסמכים פיננסיים, דפי נחיתה, חיבור לחנויות ועוד. המערכת של איזיקאונט מאפשרת להירשם ולפתוח חשבון ולהתנסות בפונקציות השונות ללא עלות למשך חודש. לאחר חודש, במידה ולא נעשה שימוש בחשבון, החשבון נסגר. התנסות במערכת מספקת בטחון ולמידה על הממשק והזדמנות לבחון האם מתאים או לא מתאים לקנה המידה של העסק להוציא חשבוניות ירוקות. במידה ומחליטים להמשיך, עוברים למסלול בתשלום בהתאם לקנה המידה ולצרכי העסק. אפשר להרשם חינם לאיזיקאונט כאן.

 

Icount

מערכת לניהול פיננסי כולל של העסק המספקת מגוון רחב של פונקציות לשליטה על התהליכים הכספיים בעסק. לצד הוצאת חשבוניות וקבלות דיגיטליות, ניתן להשתמש במערכת של אייקאונט לניהול לקוחות – CRM, לניהול הוצאות, לסליקה ולעבודה מול חנויות וירטואליות באתרי האינטרנט ועוד. גם המערכת הזו מאפשרת רישום והתנסות במשך 45 ימים, במהלכם ניתן להוציא חשבוניות וקבלות, להנפיק דוחות ולהתנסות בכל הפיצ'רים שמציעה המערכת. לאחר מכן ניתן להמשיך ולהשתמש במערכת בתשלום חודשי, בהתאם לצורך. אפשר להירשם חינם לאייקאונט כאן.

 

Smartbee

תוכנת חשבוניות דיגיטליות אונליין שמאפשרת חודש ראשון ללא עלות, ולאחר מכן תשלום חודשי קבוע בהתאם למספר החשבוניות ולשירותים הנלווים הנדרשים. סמארט בי מאפשרת הוצאת חשבוניות, קבלות, דרישות תשלום ומסמכים פיננסיים נוספים. במידה ולאחר חודש ניסיון המערכת לא מתאימה, ניתן לבטל את המנוי.

 

תוכנת חשבוניות דיגיטליות המציעה מסלול חינמי

Sumit

לשעבר OfficeGuy. מערכת מציעה הרשמה למסלול המאפשר הוצאה של עד 10 חשבוניות מדי חודש – ללא תשלום. המערכת מספקת מספר מסלולים, כאשר עד ל-10 חשבוניות בחודש מדובר בשירות חינמי, מעבר לזה התשלום הוא חודשי לפי חבילות מוסדרות של עד 100 או מעל 500 חשבוניות. סאמיט יכולה להוות פתרון טוב לעסקים שמתכוונים להישאר בהיקף פעילות קטן.

 

Ypay

וואייפיי מערכת המציעה בעיקר שירותי סליקה ואלו מוצעים בתשלום חודשי קבוע או לפי שימוש, אך בנוסף לכך מאפשרת הוצאת חשבוניות וקבלות חינם. המערכת מאפשרת הרשמה מהירה עם בחירת סיסמה ויוזר ולאחר מכן ניתן להגדיר את החשבון ולהשתמש בפונקציה של הוצאת חשבוניות וקבלות. מבחינת עיצוב ונוחות ממשק, היא פחות נוחה ופחות ברורה לשימוש מיתר התוכנות, ואת חלק מן ההגדרות החשובות היא דורשת לפענח לבד איך להגדיר. היא גם לא מאפשרת הוספת לוגו למסמך בניגוד לרוב התוכנות. ככה שאם גם ככה יש לכם חרדת טופסולוגיה ואם חשוב לך מיתוג על המסמכים, יתכן ותעדיפו תוכנת חשבוניות דיגיטליות עם ממשק ידידותי יותר כמו איזיקאונט או אייקאונט.

 

צריכים עוד מידע על תוכנת חשבוניות דיגיטליות?

מגוון המערכות הפיננסיות המוצעות כיום מאפשרות להוציא חשבוניות ירוקות בחינם ולהתנסות במגוון פיצ'רים החשובים לכל עסק ובכך לעשות החלטה שקולה יותר לגבי בחירת המערכת. אם אתם זקוקים לעוד מידע על תוכנות חשבוניות דיגיטליות אונליין חינם אל תהססו לפנות אלינו:

   

  תספרו לחברים:
  Share on facebook
  Share on twitter
  Share on linkedin
  Share on whatsapp
  Share on email
  Share on telegram

  פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך

  מה היית רוצה לקבל בחינם?

  שתף/י אותנו ברצונות שלך, ונעשה מאמץ למצוא עבורך דרכים להשיג את מה שאת/ה רוצה בחינם!