וואטסאפ להורדה חינם לאנדרואיד – קישור ישיר להורדת whatsapp בחינם

יש כל כך הרבה דרכים לכתוב את השם של האפליקציה הזאת – וואטסאפ, ווצפ, ווטסאפ, whatsapp, אבל מה שהכי חשוב לדעת עליה זה שהיא חינם! לא כולם מסתדרים עם חנות האפליקציות של גוגל פליי ומרגישים יותר בנוח לחפש בחיפוש הרגיל ובשביל זה אנחנו פה עם קישור ישיר להורדת וואטסאפ חינם לאנדרואיד.

 

וואטסאפ גאווה ישראלית

מי לא משתמש באפליקציה הזו? הורים לילדים באותו גן, דודות ששולחות גיפים של וורדים מנצנצים לכבוד יום רביעי, חברי כנסת שיוצאים לחופשה באילת במקום להגיע לדיון בכנסת, משפטנים שמבקשים ממשפטניות אחרות להראות מופתעות – כולם! למה? כי זה הכי נוח ולגמרי חינם.

עוד דברים שכדאי לדעת על וואטסאפ זה שזו המצאה ישראלית, ועל כך אנחנו גאים מאד. כיום היא בבעלות פייסבוק, כלומר מטא, מה שמאפשר חיבור נוח בין עמודים לפייסבוק. מי שמשתמש בוואטסאפ בשביל לתקשר עם לקוחות, יכול בקלות לעבור לגרסת וואטסאפ עסקי בחינם. רק שימו לב שאתם עושים גיבוי מלא להכל לפני שעוברים לעסקי.

 

 

וואטסאפ לטלפון חדש

גם אם החלפתם רק מכשיר כי הוא טבע בים בזמן סשן צילומים וגם אם החלפתם מספר טלפון, אתם יכולים להוריד וואטסאפ ולקשר אותו לחשבון שלכם, כן, אפילו למספר חדש. רק צריך אפשרות לקבל סמס במספר הישן. אבל אם לא עשיתם גיבוי – לא ישמרו לכם שום הודעות ומדיה. אז חובה להגדיר גיבוי לענן בתדירות טובה כדי לא לאבד את כל המידע שלכם.

לחצו כאן להורדה והתקנה:

וואטסאפ להורדה חינם לאנדרואיד

תספרו לחברים:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך

מה היית רוצה לקבל בחינם?

שתף/י אותנו ברצונות שלך, ונעשה מאמץ למצוא עבורך דרכים להשיג את מה שאת/ה רוצה בחינם!