איך לקבל דברים בחינם

יוקר המחייה בישראל מרקיע שחקים, והאזרח הקטן מחפש דרכים לחסוך כמה שקלים כל חודש. יש לא מעט דרכים לקבל דברים בחינם, ובטקסט הזה תוכלו לקרוא על שלוש מהן. שימו לב שכדי לקבל דברים בחינם, אתם חייבים להיות אקטיביים – דברים בחינם לא יגיעו אליכם בלי מאמץ.

איך להשיג דברים בחינם באינטרנט

הדרך הכי טובה להשיג מגוון של דברים בחינם היא דרך האינטרנט. יותר ויותר חלקים מהעולם שלנו עוברים להתנהל דרך האינטרנט. באינטרנט נוצרות קהילות שיתופיות של מידע וחפצים. שימוש בפלטפורמה הזו מסייע למי שמוסר דברים בחינם להגיע לעשרות, מאות ואפילו אלפי אנשים. הנה שלוש פלטפורמות באינטרנט שיעזרו לכם להשיג דברים בחינם:

אגורה

אתר 'אגורה הוא אחד האתרים הגדולים והוותיקים בישראל לשיתוף ומסירה. כל המוצרים באתר 'אגורה' נמסרים בחינם, כשהדבר היחיד שעליכם לשלם הוא עלויות ההובלה, הפירוק וההרכבה במידת הצורך. ב-'אגורה' תוכלו למצוא כמעט כל דבר – החל מאוסף צנצנות ועד ארונות כמעט חדשים מאיקאה.

יד2 – למסירה

'יד2' היא פלטפורמה נהדרת לפרסום וחיפוש של מוצרים. זה נכון שהאתר מוכר בעיקר בזכות קטגוריות הנדל"ן והרכב שלו, אבל באתר 'יד2' תוכלו למצוא גם קטגוריה של חפצים למסירה. לאתר עולים חפצים חדשים כמעט מדי יום, ובזכות מנוע החיפוש הפנימי שלו – ניתן למיין את תוצאות החיפוש לפי תת קטגוריה, אזור בארץ ומצבו הטכני של החפץ.

קבוצות פייסבוק ו-ווצאפ

שימוש בחוכמת ההמונים וברשתות החברתיות יכול לעזור לכם להשיג דברים בחינם. יש עשרות קבוצות ייעודיות בפייסבוק וב-ווצאפ שמוקדשות אך ורק לפרסום של חפצים בחינם. היתרון של שימוש בפייסבוק או ווצאפ לחיפוש דברים בחינם הוא מגוון הקבוצות, אך החיסרון הוא שסקירה מקיפה של כל האפשרויות יכול להפוך למשימה ארוכה.

סיכום

לסיכום, אם אתם סטודנטים תפרנים, אנשים חסכנים או סתם מחפשים דרך לחסוך כמה שקלים בהוצאות החודשיות שלכם – אתם יכולים לחפש דברים בחינם באינטרנט. נכון שתמיד אפשר לקבל דברים ישנים מחברים ומשפחה, אבל לפעמים זה קצת מביך לבקש.

אנחנו ממליצים לכם לחפש דברים בחינם באתרים 'אגורה' ו-'יד2' (תחת הקטגוריה "למסירה"), או להצטרף לקבוצה ייעודית בפייסבוק או ב-ווצאפ.

תספרו לחברים:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך

מה היית רוצה לקבל בחינם?

שתף/י אותנו ברצונות שלך, ונעשה מאמץ למצוא עבורך דרכים להשיג את מה שאת/ה רוצה בחינם!