איך להשיג כתוביות לסרטים בחינם?

הורדתם סרט מטורנט או מכל מקום אחר ועכשיו כדי להשלים את חוויית הצפייה אתם רק צריכים כתוביות בעברית. אבל מאיפה להשיג כתוביות לסרטים בחינם? מדריך זה יראה לכם צעד אחר צעד איך להוריד כתוביות מאתר ktuvit.me, שיש בו כתוביות כמעט לכל הסרטים המפורסמים. ואלה שלבי המדריך:

 

כדי להוריד כתוביות מאתר ktuvit.me צריך להירשם קודם לאתר. למה? כי אם ננסה להוריד את הכתוביות ללא החברות לאתר נקבל את ההודעה הבאה, שאומרת שיש להתחבר לאתר כדי לקבל את הכתוביות בחינם:

הודעה שיש להתחבר לאתר כדי להציג את התכנים

 

לכן, נתחיל בהרשמה לאתר. אם יש לכם פרטי התחברות לאתר פשוט התחברו באמצעות הפרטים שיש לכם ודלגו לשלב הבא – הורדת כתוביות בחינם. אם עוד אין לכם, המשיכו להרשמה לאתר.

 

הרשמה לאתר ktuvit.me (לשעבר: ScrewZira)

על מנת להירשם לאתר ktuvit.me, בתפריט העליון לחצו על "התחברות", ובתפריט שנפתח בחרו ב"הצטרפות":

הצטרפות לאתר כתובית

 

עם הלחיצה על "הצטרפות" יופיע לכם טופס ההרשמה. הטופס פשוט וכולל רק ארבעה פריטים: (1) שם תצוגה (זה השם שהאתר יציג בפניות אליכם, למשל "שלום פרילנד" בעת ההתחברות), (2) דואר אלקטרוני ופעם נוספת דואר אלקטרוני לצורך אימות. אין לכם מה לחשוש לשים את כתובת המייל באתר ktuvit.me, אנחנו רשומים לאתר כבר שנים ומעולם לא קיבלנו ספאם מהם. (3) סיסמה לצורך ההתחברות לאתר, ו-(4) הסכמה לתנאי השימוש.

טופס הרשמה אתר כתובית

 

לאחר מילוי הפרטים לחצו על "הרשם" והופ – נרשמתם לאתר. כעת אתם רשומים אבל עוד לא מחוברים. כדי להתחבר לחצו שוב על "התחברות" בתפריט העליון, והזינו את הפרטים שלכם בתפריט שנפתח, כך:

התחברות לאתר כתובית

 

לאחר לחיצה על "התחבר" אתם כבר מחוברים לאתר, ניתן לראות זאת על ידי כך שבתפריט העליון מופיע השם שלכם:

 

הידד! כעת אנו מחוברים לאתר ואפשר לעבור לשלב הבא: הורדת הכתוביות.

 

הורדת כתוביות בחינם מאתר ktuvit.me

כעת כשאנחנו מחוברים לאתר אפשר להוריד את הכתוביות בקלות. נזין את שם הסרט שאנחנו רוצים להוריד כתוביות שלו בשורת החיפוש באתר. ברשימה הנפתחת, נבחר את הסרט שאליו התכוונו. לדוגמא, הזנו את שם הסרט "מכסחי השדים" והופיעו סרטים שונים הכוללים את המילים "מכסחי השדים". אנחנו מעוניינים בסרט המקורי משנת 1984 ולכן נבחר באפשרות זו, כך:

בחירת סרט באתר כתובית

 

לאחר הלחיצה על שם הסרט שבחרנו ברשימה, הגענו לעמוד הסרט:

 

נגלול קצת למטה על מנת לראות את הכתוביות:

רשימת כתוביות באתר כתובית

 

כעת לאחר שגללנו מטה אנו רואים את רשימת הכתוביות. אבל יש הרבה, איך נדע אילו כתוביות להוריד? השיטה היא לבחור את שם הקובץ שהכי דומה לשם הקובץ של הסרט שלכם. לדוגמא, שם הקובץ של הסרט שלנו הוא: Ghostbusters.1984.REMASTERED.720p.BluRay.999MB.HQ.x265.10bit-GalaxyRG, ולכן נחפש שם כמה שיותר דומה ברשימה. לדעתנו הגרסה השנייה בטבלה מתאימה מכיוון שמופיע בה 720p.BluRay, לכן בחרנו בגרסה השנייה. נוריד את הכתוביות על ידי לחיצה על האייקון של ההורדה:

הורדת כתוביות מאתר כתובית

 

ואז נשמור את קובץ הכתוביות באותה תיקיה שבה שמור הסרט, כך:

שמירת קובץ הכתוביות

 

כעת סיימנו להוריד את הכתוביות והן אצלנו במחשב, אבל עדיין צריך לדאוג שהן גם יוצגו בסרט. לשם כך צריך לשנות את שם הקובץ של הכתוביות כך שיהיה זהה לשם הקובץ של הסרט (למעט הסיומות), וככה תוכנת הצפייה "תדע" להציג את הכתוביות על הסרט.

 

שינוי שם קובץ הכתוביות על מנת שיופעל אוטומטית עם הסרט

לאחר שהורדנו את הכתוביות לתיקיה הנכונה, נשנה את שם קובץ הכתוביות לאותו שם של קובץ הסרט, על מנת שהכתוביות יעבדו. ראשית נעתיק את שם הקובץ של הסרט ללא הסיומת, כך:

העתקת שם הקובץ

 

ולאחר מכן נדביק את שם הקובץ שהעתקנו בתור שם הקובץ של הכתוביות (ללא הסיומת), הנה כך:

 

סיימנו, כעת הכתוביות מוכנות לצפייה 🙂 אם הכתוביות לא מסונכרנות, פשוט נסו גרסה אחרת מהאתר. צפייה נעימה!

תספרו לחברים:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך

מה היית רוצה לקבל בחינם?

שתף/י אותנו ברצונות שלך, ונעשה מאמץ למצוא עבורך דרכים להשיג את מה שאת/ה רוצה בחינם!