איך להשיג כלב בחינם? כלבים מהממים למסירה בחינם

הרבה אנשים שרצו לאמץ כלבים גילו שאימוץ כלבים מעמותות שעוסקות במציאת בתים לחיות מחמד הוא לא באמת בחינם. העמותות הללו בדרך כלל מתנות אימוץ של כלב תרומה לעמותה, שיכולה להיות בסכום די גבוה. אמנם, אין ספק שדרישת תשלום על השירות של העמותה הוא הוגן. ואפילו הוגן שמי שיישא בתשלום הזה הוא מי שבסופו של דבר נהנה ממנו – המשפחה המאמצת של הכלב. מה שלא הוגן כאן זה הדרך שהם מציגים את הדברים, כאילו מסירת הכלב היא בחינם אבל היא מותנית בתרומה לעמותה, כשלמעשה מדובר בעסקת מכירה לכל דבר ועניין. יותר מזה, זה יכול להטעות אנשים שלא היו מודעים לכך ובאים לאמץ כלב בחינם, ורק לאחר שהם כבר מצאו את הכלב ונקשרו אליו, פתאום מודיעים להם שהם צריכים לשלם…

אז מה הפתרון? איך אפשר לאמץ כלב באמת בחינם?

אימוץ כלב בחינם

החדשות הטובות הן שישנן מספיק דרכים לאמץ כלב בחינם באמת, ללא תשלום, ולפעמים אפילו עם סל אימוץ. הסיבה לכך היא שיש הרבה אנשים שנאלצים למסור את הכלבים שלהם מסיבות שונות. למשל, שינוי באורח החיים כגון גירושין או רילוקיישן לצורך עבודה עשויים לגרום לאנשים להיאלץ למסור את הכלב שלהם. שינויים במצב בריאותי או בני משפחה אלרגיים גם הם יכולים להיות גורמים לכך שאנשים נאלצים למסור את הכלב. אבל בנוסף לכך, יש גם הרבה אנשים טובים שמאמצים כלבים מהרחוב או כלבים שננטשו, למרות שאין להם אפשרות לגדל אותם באמת. הם יכולים להחזיק אותם אצלם רק באופן זמני – עד שיימצאו בית חם ואוהב. במקרים כאלה – אנשים מוסרים כלבים בחינם וללא תשלום.

צריך לזכור שלרוב אנשים אלה עדיין אוהבים את הכלב והוא חשוב להם, אפילו אם אימצו אותו לתקופה קצרה בלבד. לכן, מה שחשוב להם הוא שהכלב ימצא בית שבו באמת ידאגו לו. לכן, אל תירתעו אם הם ישאלו אתכם קצת שאלות על עצמכם. הם לא חושדים בכם. הם פשוט מנסים לוודא שהכלב ימצא את הבית הנכון שהוא ראוי לו.

 

איך מוצאים כלב לאימוץ בחינם?

כיום הדרך הנוחה ביותר למצוא כלב לאימוץ בחינם הוא ברשתות החברתיות. ישנן שתי אפשרויות עיקריות לחיפוש כלב למסירה בחינם ברשתות החברתיות: אחת היא לשאול את החברים שלכם בסטטוס אצלכם בפרופיל: האם מישהו מוסר כלב או מכיר מישהו שמוסר כלב לאימוץ? לרוב תגלו שהחברים שלכם מוסרים כלבים או לפחות מכירים מישהו שמוסר. לשיטה זו יש יתרון כי כאשר מכירים אישית מי שמוסר את הכלב כל תהליך האימוץ קל ונעים יותר.

האפשרות השנייה היא לחפש כלבים לאימוץ בקבוצות ייעודיות לאימוץ כלבים. ישנן קבוצות כלליות לאימוץ כלבים, ישנן קבוצות שמתמקדות בסוג או גזע מסויים, למשל כלבי פומרניאן למסירה בחינם, או קבוצות שמתמקדות באיזור גאוגרפי מסויים כמו כלבים למסירה בצפון, כלבים למסירה בדרום וכדומה. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאחת הקבוצות האלה, ולראות בעצמכם תמונות של כלבים מקסימים למסירה בחינם באיזור המגורים שלכם. אתם יכולים לבחור את הכלב שאתם מתחברים אליו וליצור קשר עם האדם שמוסר אותו. בקבוצות האלה אתם יכולים למצוא גם גורים צעירים וגם כלבים בוגרים, מכל הסוגים ובכל הצבעים, ולבחור את הכלב שאהכי אהבתם. תכינו מקום לעוד חבר במשפחה!

תספרו לחברים:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך

מה היית רוצה לקבל בחינם?

שתף/י אותנו ברצונות שלך, ונעשה מאמץ למצוא עבורך דרכים להשיג את מה שאת/ה רוצה בחינם!