איך להשיג יהלומים בחינם בבראול סטארס

אחת השאלות שהמכורים למשחק שואלים את עצמם שוב ושוב והפכו למקור יצירת סרטונים בקרב ילדים ומבוגרים היא איך לקבל ג'מס – יהלומים – במשחק הכל כך פופולרי ברולסטרס.

רגע לפני שאתם מחליטים לנסות, חשוב לציין שיש אינספור סרטונים ברשת שמסבירים איך משיגים בחינם יהלומים (או ג'מס), אבל כמעט כולם מובילים לאפליקציות שהן בעצם וירוסים במסווה או אפליקציות בתשלום. בנוסף, חלק מהאפליקציות ה"לא חוקיות" האלה עלולות להוביל אתכם לחסימה במשחק, לכן כדאי לעשות כל צעד בזהירות רבה.

 

אז איך באמת משיגים יהלומים חינם?

הדרך הכי בטוחה והכמעט יחידה איך לקבל גיימס של Brawl Stars היא לעבוד עם התיבות. הקופסאות אמנם דורשות רכישה עם הג'מס והן תלויות תוצאה והתקדמות במשחק. בבראול סטארס יש שלושה סוגים של קופסאות – בראול בוקסס, תיבות גדולות ומגה-תיבות.

יש 10% סיכוי, שזה הסיכוי הכי גדול שלנו להרוויח יהלומים בבראול סטארס, שנוכל לקבל ג'מס פשוט במגע עם הקופסאות. הרעיון הוא לזרום עם הפעולה הפשוטה של מגע עם הקופסאות ולקוות לטוב. סיכויי ההצלחה אמנם לא גדולים, אבל זה הניסיון הכי בטוח שלנו.

אם נצליח, נוכל לקבל כ-5 ג'מס מהקופסאות הקטנות ומקסימום 15 יהלומים בקופסאות הגדולות. בכל הקשור למגה בוקס, נצטרך להשקיע יותר והן יכולות להעניק לנו עד 25 Gems בבת אחת.

 

הדרך השנייה – Brawl Pass והתקדמות במשחק

הדרך השנייה תלויה בנו יותר ובעצם מאתגרת אותנו להתקדם עם המשחק ולהגיע לBrawll Stars battle pass. אם נצליח להגיע לשלבים המתקדמים של המשחק, מה שמחייב אותנו להשקיע שעות על גבי שעות מול המסך ולהיות סופר-סבלניים, נוכל להגיע למצב שאנחנו מקבלים יהלומים בחינם דרך ה-Pass.

במקרה כזה אין שום טריקים שנוכל לעשות, אבל ככל שנתקדם נרוויח יותר ג'מס. בדרגה 3 נוכל להרוויח 10 ואם נתקדם עד דרגה 15 כבר נוכל להרוויח 20 יהלומים וכך הלאה. כדי להגיע לרמות הכי גבוהות נצטרך לגמרי לפנות את הלו"ז ולהשתעבד למשחק, אבל זה שווה את זה ואפשר להרוויח הרבה ג'מס בשלבים המתקדמים.

 

יהלומים הם המשאב הכי יקר במשחק

ככל שנתקדם במשחק ונאסוף יהלומים נלמד איך לקבל עוד דברים מיוחדים ואפשרויות לרכישה של דמויות ופריטים מהחנות.

בין היתר נוכל לקנות מגה-תיבות שהן היחידות מכל סוגי הקופסאות שצריך לרכוש ביהלומים שלנו, אבל אפשר להרוויח מהן בתמורה יותר יהלומים. בנוסף, אפשר לקנות בחנות דמויות נדירות שמופיעות מדי פעם, סקינס וגם אסימונים המכפילים את האפשרות להרוויח יהלומים.

 

תספרו לחברים:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך

מה היית רוצה לקבל בחינם?

שתף/י אותנו ברצונות שלך, ונעשה מאמץ למצוא עבורך דרכים להשיג את מה שאת/ה רוצה בחינם!