איך אפשר להשיג vpn בחינם?

בשנים האחרונות, המודעות בקרב המשתמשים השונים באינטרנט לנושא הפרטיות שלהם צברה תאוצה רבה. הרשת מציעה מגוון גדול של יתרונות ושל שירותים מקוונים, אולם הגולשים משלמים על השירותים האלו לא מעט פעמים במטבע מאתגר למדי: הנתונים האישיים שלהם, נתוני ההתנהגות שלהם, ההרגלים שלהם, ההעדפות שלהם והצרכים שלהם.

אל תוך עולם התוכן הזה נכנסים פתרונות מיוחדים אשר נקראים שירותי VPN. שירותי VPN (או Virtual Private Network) הינם שירותים המאפשרים יצירת תווך מאובטח, מוצפן ופרטי על גבי רשת ציבורית. שירותי VPN אמורים להבטיח לכם הגולשים גלישה אל אתרים שונים ברשת תוך שמירה על פרטיות הזהות שלכם, ומאפשרים לכם לעשות שימוש בשירותים המוגבלים לאיזורים גאוגרפיים מסויימים ברחבי העולם.

האם קיימים שירותי VPN חינמיים?

רבים מן הגולשים שמעוניינים לצרוך שירותי VPN, מעוניינים לעשות שימוש בשירותי VPN בחינם. האם אכן קיימים ברחבי הרשת שירותי VPN חינם? האם אכן תוכלו להתחבר לשירות VPN ללא תשלום, ואם כן, האם קיים שירותי איכותי כזה?

התשובה היא חיובית. לא מעט שירותי VPN מוצעים לגולשים בחינם, והם נבדלים אלו מאלו באיכות השירות שתקבלו, בפגיעה שרוחב הפס המוקצה לכם, וכן בצורך להתחייב על תקופת מינוי מינימלית.

במאמר הזה ננסה להציג כמה שירותי VPN אשר מסופקים לגולשים בחינם:

שירותי VPN ברשת המספקים שירות חינם

VPN של CyberGhost יספק לכם שירותי איכותי למדי, ובחינם, אבל רק למשך 45 ימי ניסיון, שלאחריהם תידרשו להצטרף כמנויים לאחת מן החבילות המוצעות לכם. ובכל זאת, 45 ימי התנסות בשירות איכותי – לא הולכים ברגל.

ProtonVPN יאפשר לכם להתחבר ולצרוך שירותי VPN חינם, אולם מציע שלושה מיקומים גאוגרפיים בלבד בהם ממקומים השרתים, כך שייתכן שתחוו ירידה בביצועים בכל הקשור לשימוש השוטף.

VPN של TunnleBear יספק לכם אמנם שירותי חינמי, ויאפשר לכם להתחבר לכל אחד מן השרתים המוצעים ללא הגבלה, אולם תוכלו ליהנות מתעבורה של 500 MB בלבד בחודש, מה שהופך את השירות הזה לפחות ריאלי במונחים של היום.

Turbo VPN מאפשרים חיבור פרטי לחמישה מכשירים תחת חשבון אחד. הם אמנם לא חינמיים אבל הם כן מאפשרים החזר כספי תוך 30 יום, ויש להם כמה מסלולים שמתאימים לצרכים שונים של משתמשי VPN באופן קבוע, שאפשר לבדוק כאן.

ל- Panda VPN אמנם אין מסלול חינמי ולא תקופת נסיון אבל המחירים שלו יחסית זולים, ואפשר ליפול על מבצעים ותכניות משתלמות מאד אז למי שמשתמש באופן קבוע ב-VPN וצריך תעבורה סבירה פלוס, שווה לבדוק כאן מה יש ל Panda VPN להציע.

 

אז אל תשכחו: צריך לפגוע בפרטיות שלנו פעם אחת בלבד כדי לשבש אותה.

תספרו לחברים:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך

מה היית רוצה לקבל בחינם?

שתף/י אותנו ברצונות שלך, ונעשה מאמץ למצוא עבורך דרכים להשיג את מה שאת/ה רוצה בחינם!