אופיס 365 חינם – איך להשיג office בחינם?

משפחת התוכנות של מיקרוסופט אופיס מהוות כיום חלק כמעט בלתי נפרד מהדרך שבה אנחנו מעבדים מילים ומפיצים אותן באקדמיה ובעבודה. כפי שכולנו יודעים מערכת היישומים של מיקרוסופט לא זולה וכאשר היא לא מובנית במכשיר, הדבר יכול להוביל להוצאה של מאות שקלים בשנה. במאמר זה נרחיב לגבי הדרכים שניתן להשיג 365 אופיס בחינם, כמו גם על האלטרנטיבה של אופן אופיס.

אונליין office בחינם

האופציה הראשונה לשימוש חינם בתוכנות 365 אופיס היא שימוש באופיס אונליין. אופציה זו לא אופטימלית, בהתחשב בכך שהדבר מאפשר לעבוד עם יישומי אופיס בחינם רק כשיש חיבור לרשת האינטרנט. למי שמחשבו נמצא בקביעות בקרבת רשת WiFi או כבל רשת, office אונליין יעבוד היטב, אך למי שנמצא גם במקומות נטולי רשת, הדבר יכול להיות בעייתי ביותר.

להורדה בחינם לסטודנטים

האופציה השנייה להשגת 365 אופיס בחינם הוא באמצעות השירות החינמי להורדה הניתן לסטודנטים ואנשי אקדמיה. המסגרות האקדמאיות מספקת מייל אקדמאי אשר מזכה את בעליו במשפחת יישומי אופיס מלאה להורדה בחינם לחלוטין. יש להזין באתר הייעודי של מיקרוסופט לסטודנטים את כתובת המייל ובאמצעות האתר תוכלו להוריד את קובץ ההתקנה המתאים.

 365 אופיס למורים ותלמידים

בהתאם להסכם של משרד החינוך עם חברת מיקרוסופט, גם תלמידי ומורי ישראל במערכת החינוך זכאים להוריד את חבילת אופיס 365 חינם, במסגרת השתייכותם למערכת החינוך. משרד החינוך מספק למורים ולתלמידים פרטי הזדהות באמצעותם, ניתן להוריד בחינם את תוכנות office לעד 5 מחשבים. את ההורדה הראשונה יש לבצע ממחשב ולהזין קוד ההזדהות למורים ממשרד החינוך.
אם אתם צריכים להשתמש עם 365 אופיס לתקופה קצרה בלבד, ניתן גם להירשם לתקופת ניסיון של חודש להורדה בחינם של התוכנות.

צפייה והורדה אונליין

ניתן למצוא בגלישה ברשת אתרים בהם ניתן לצפות חינם בסרטים וסדרות כולל מתוצרת נטפליקס. התוכן החינמי הזה לרוב אינו חוקי או בטוח. צפייה בתכני נטפליקס בחינם באינטרנט, תוך שימוש בטורנטים מעלה את הסיכון של חדירת תוכנות זדוניות למחשב, כמו גם להסתבכות עם החוק עקב ההפרה של חוקי זכויות יוצרים שנלווית לכך. הסיכון וודאי אינו שווה את המחיר.

אופן אופיס

אופן אופיס היא גרסת קוד פתוח של חבילת היישומים מבית חברת סאן הקרויה, סטאר אופיס החברה מעבירה את קוד המקור של התוכנה לאתר אופן אופיס ומאפשרת למפתחים להורידו. מפתחי התוכנה מוסרים בחינם כל שיפור או שינוי שהם מבצעים בקוד של חבילת התוכנה.
אמנם התוכנות של סאן זולות יותר מאלו של מייקרוספט אך הם לא חינמיות לגמרי. באופן אופיס גם חסר רכיבים מתקדמים רבים ולא תמיד החלופה הזו אידיאלית לצרכני הקצה.

office 365

מי שמחפש אלטרנטיבה חינמית עבור תוכנות office 365 ויש לו חיבור רשת יכול בדומה לאופיס אונליין גם לעבוד עם תוכנות המסמכים של גוגל כמו, Docs, Sheets ו-Slides. לסיכום הנושא, במאמר זה הצגנו את האפשרויות להשגת אופיס בחינם, שימוש באופיס אונליין, התקנת חודש ניסיון, הורדה בחינם עם כתובת מייל אקדמאית והורדה בחינם עם קוד ממשרד החינוך.

 

 

תספרו לחברים:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך

מה היית רוצה לקבל בחינם?

שתף/י אותנו ברצונות שלך, ונעשה מאמץ למצוא עבורך דרכים להשיג את מה שאת/ה רוצה בחינם!