קורס אנגלית חינם! התחילו ללמוד אנגלית בשיטה קלילה ונעימה

קורס זה מיועד למי שיש לו רקע כללי באנגלית והיכרות בסיסית עם השפה. אם אתם צריכים ללמוד אנגלית מאפס לחצו כאן

חלק ראשון - משפטים באנגלית שכל אחד צריך להכיר!

בואו נתחיל

חלק שני - אוצר מילים וביטויים שימושי בהקשרים שונים

כל הכבוד! סיימתם את החלק הראשון של הקורס, שעסק במשפטים שכל אחד צריך להכיר. עכשיו נמשיך ונלמד מילים וביטויים שיאפשרו לנו להסתדר במצבים שונים באנגלית, כגון: בטיולים בחו"ל, בפגישות עסקים, ועוד מצבים שבהם אנו צריכים להשתמש בשפה האנגלית. נתחיל באחת הסיטואציות הנפוצות ביותר: איך להסתדר במסעדה בחו"ל?

סיבה נוספת שישראלים צריכים להשתמש בשפה האנגלית היא השתתפות בכנסים. הכנסים יכולים להיות פיזיים (אם טסתם להשתתף בכנס בחו"ל), או וירטואליים (אם אתם משתתפים בכנס מקוון בזום). בשני המקרים – יש מילים וביטויים שאתם חייבים להכיר. 

עוד סיבה שישראלים רבים צריכים ללמוד אנגלית היא כדי להסתדר בפגישות עסקים. לא משנה אם הלקוחות שלכם, הספקים שלכם, או הקולגות שלכם בחו"ל, בשלב מסויים תמצאו את עצמכם צריכים להשתתף בפגישת עסקים באנגלית. הבה נלמד איך לבצע את זה בצורה מצויינת ואפקטיבית. 

חלק שלישי - בואו נשפר אפילו יותר!

אחרי שלמדנו אנגלית שימושית לסיטואציות שונות, אפשר להתמקד עכשיו ולשפר כמה טעויות נפוצות וללבן כמה נושאים שלא תמיד ברורים למי שאנגלית אינה שפת אמם. 

עכשיו, אחרי שעברנו על כמה טעויות נפוצות באנגלית, נתמקד בהבדל בין then ל-than שמבלבל כי המילים דומות ונשמעות כמעט אותו דבר. 

כל הכבוד!

סיימתם את הקורס. רוצים להמשיך ללמוד ולתרגל? הורידו את האפליקציה ללימוד אנגלית, על ידי לחיצה על הכפתור:

תספרו לחברים:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך