סיכום מאמרים בחינם – הדרכים הכי טובות לקבל סיכום מאמרים ללא תשלום

השעות הארוכות של קריאת מאמרים, חיפוש אחר התובנות העיקריות וסיכום הדברים החשובים הן חלק בלתי נפרד משגרת היום של כל סטודנט או סטודנטית. בזכות כלים חכמים וחינמיים, התהליך הזה הולך להתקצר משמעותית. הרשימה שלפניך כוללת כלי סיכום מאמרים אקדמיים שאנחנו חושבים שכל סטודנט צריך להכיר.

מרבית הכלים מבוססים על טכנולוגיות AI המזהות נושאים וביטויים בתוך הטקסט כמשמעותיים ומייצרות השוואה מול פריטי מידע אחרים ברשת העוסקים באותו הנושא. המערכות שואבות את עיקרי הדברים לפי האלגוריתמים האלו ומייצרות סיכום של התובנות אותו ניתן לקרוא במהירות ובקלות.

 

סיכום מאמרים בחינם עם Smodin.io

סמודין היא מערכת שמציעה כלי למידה חכמים שהופכים סיכום מאמרים אקדמיים לתהליך קל ופשוט. בראש העמוד ניתן לבחור שפה מהרשימה שכוללת גם עברית. המערכת מאפשרת להכניס טקסט של עד 30,000 תווים ולאחר לחיצה על כפתור מתקבל סיכום תמציתי של עיקרי המאמר. המערכת משתמשת באלגוריתם AI שבוחן את מילות המפתח של המאמר ואת רמת חשיבותן. כך נוצר תקציר רלוונטי ומקיף מספיק כדי לאסוף מסקנות חשובות. זו אחת המערכות היחידות הפועלות כיום בעברית ומאפשרות תמצות מהיר של מאמרים.

 

freesummarizer.com – מסכם מאמרים חינמי

פרי סמרייזר הוא כלי חינמי בשפה האנגלית שמאפשר לסכם מאמרים וטקסטים ארוכים לסיכומים בני 10 משפטים לערך, בהתאם לטקסט. המערכת הפשוטה דומה מאד למערכות כמו גוגל טרנסלייט, כאשר כל מה שצריך זה להדביק את הטקסט המיועד לסיכום וללחוץ על הכפתור. לאחר מכן מתקבל טקסט המאגד את המסקנות החשובות. המערכת חינמית לגמרי וניתן להוסיף לה שדרוגים שונים בעלות נמוכה מאד.

 

quillbot.com סיכום טקסטים חינם

קווילבוט היא מערכת נוספת שמאפשרת סיכום טקסטים ומאמרים בקלות, באמצעות הדבקה או הקלדה של הטקסט לתיבה אחת ולחיצה על כפתור לקבלת טקסט מסוכם בתיבה מקבילה. המערכת החינמית מאפשרת בחירה בדיאלקט בשפה האנגלית, כך שאפשר לבחור סיכום באנגלית אמריקאית, אנגלית בריטית ואנגלית אוסטרלית, תוספת יעילה עבור מי שלומד בחו"ל או שולח טקסטים אקדמיים המבוססים על סיכום המאמרים למוסדות בחו"ל.

 

אפליקציית Linguakit לסיכום ועוד – בחינם

כלי נוסף לסיכום מאמרים ולניתוחי טקסטים שניתן להוריד הוא האפליקציה לאנדרואיד של לינגווהקיט. הכלי מאפשר סיכום של טקסטים עד 5000 מילה בכל פעם ומאפשרת עד חמישה סיכומים ללא תשלום. ניתן לשדרג את האפליקציה באמצעות תשלום חודשי. אפליקציה נוחה במיוחד למי שהכי קל לו לקרוא טקסטים ולשמור סיכומים ותכנים על אפליקציות התוכן בתוך הנייד, כמו נוט או גוגל-קיפ.

 

ויש גם סיכומי מאמרים מוכנים ברשת

לצד כלים חינמיים אלו לסיכום מאמרים, קיימים ברשת מאגרים רבים של סיכומי מאמרים בנושאים אקדמיים שונים, אותם מעלים סטודנטים מהארץ ומהעולם ומקצרים כך את העבודה עבור אלו שמגיעים אחריהם. בהצלחה!

  תספרו לחברים:
  שיתוף ב facebook
  שיתוף ב twitter
  שיתוף ב linkedin
  שיתוף ב whatsapp
  שיתוף ב email
  שיתוף ב telegram

  פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך

  מה היית רוצה לקבל בחינם?

  שתף/י אותנו ברצונות שלך, ונעשה מאמץ למצוא עבורך דרכים להשיג את מה שאת/ה רוצה בחינם!