צפייה בנטפליקס חינם – איך לצפות בנטפליקס בחינם?

רבים מחפשים צפייה בחינם בנטפליקס. חשוב לדעת שבישראל נטפליקס לא מציעה תקופת ניסיון חינמית, אלא רק את האפשרות לשנות או לבטל את המנוי בכל עת. אין חוזה לטווח ארוך בנטפליקס והמנוי מתחדש אחת לחודש בהתאם לחבילה. בעת הפסקת המנוי אין דמי ביטול ואין התחייבות משום סוג. במאמר זה נרחיב עוד לגבי האפשרות לצפות בישראל בתכנים של נטפליקס ללא תשלום.

צפייה בחינם על מנוי קיים

הדרך היעילה ביותר לצפות בנטפליקס בחינם הוא לבקש שם משתמש וסיסמא מחבר או בן משפחה שמחזיק במנוי בתשלום. למי שמחזיק בחבילה הסטנדרטית של נטפליקס יכול להשתמש בעד שני מכשירים בו זמנית בכל עת. מי שמחזיק בחבילת הפרמיום יכול על אותם פרטי כניסה לצפות בעד ארבעה מכשירים באותו הזמן ולהזמין חבר או בן משפחה לצפות בחינם.

נטפליקס בחינם מספק הטלוויזיה

חלק מחברות הכבלים בעולם וגם ישראל מציעות מבצעים הכוללים חבילת טלוויזיה עם חשבון נטפליקס בחינם כמרכיב בחבילה. קשה לומר שמדובר על לצפות בחינם באופן שרובנו מתכוונים אליו, כי צריך לקנות חבילת כבלים יקרה יחסית כדי להשיג את החשבון החינמי בנטפליקס שכלול בו, אבל בכל זאת השירות ניתן במסגרת החבילה מבלי לשלם עליו ישירות.

צפייה בחינם בתכנים נבחרים

על מנת לצפות בחינם בתכנים של נטפליקס ניתן להיכנס לתכני הדוגמא שהחברה מציגה באתר. ענקית הסטרימינג מאפשרת לצפות בתכני נטפליקס בחינם בלי צורך בתשלום דמי מנוי ואפילו רישום. חשוב להבין שמדובר בכמות תכנים מוגבלת בלבד הניתנים חינם באמצעות הדפדפן. צפייה בחינם בתכנים הללו אפשרית רק באמצעות הדפדפן ולא באמצעות האפליקציה הטלוויזיונית.

צפייה והורדה אונליין

ניתן למצוא בגלישה ברשת אתרים בהם ניתן לצפות חינם בסרטים וסדרות כולל מתוצרת נטפליקס. התוכן החינמי הזה לרוב אינו חוקי או בטוח. צפייה בתכני נטפליקס בחינם באינטרנט, תוך שימוש בטורנטים מעלה את הסיכון של חדירת תוכנות זדוניות למחשב, כמו גם להסתבכות עם החוק עקב ההפרה של חוקי זכויות יוצרים שנלווית לכך. הסיכון וודאי אינו שווה את המחיר.

אין באמת נטפליקס בחינם

לסיכום הנושא, אין באמת דרך חוקית לצפות בנטפליקס בחינם. האפשרות היחידה היא לקבל ממכר, פרטי כניסה ולצפות על חשבון אחד המכשירים שכלולים במסגרת המנוי שברשותו. צפייה בחינם של תכני דוגמא זמינים אף הם בדפדפן אך הם מוגבלים ומשתנים מעת לעת, בהתאם למדיניות השיווק של החברה. ניתן לרכוש כחלק מחבילת כבלים גם נטפליקס אך יש תשלום.

תספרו לחברים:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך

מה היית רוצה לקבל בחינם?

שתף/י אותנו ברצונות שלך, ונעשה מאמץ למצוא עבורך דרכים להשיג את מה שאת/ה רוצה בחינם!